Få rabat på en behandling på Kosmetologskolen

Kære medlemmer af 1.6 millionklubben i Danmark!

Tak for dit medlemsskab og din støtte i 2015. Foreningen er stadig under etablering, og vi glæder os over, at du har ønsket at være med.

Vi har i 2015 afholdt 3 arrangementer. Senest et seminar om HPV vaccine, som fortsat er et højaktuelt tema, også i medierne.

Vi er i fuld gang med at planlægge 2016 og kommende aktiviteter i foreningen. Har du forslag skal de være meget velkomne. skriv til formand Anne-Marie Münter.

Vi håber meget, du fortsat har lyst til at være medlem og bidrage til 1.6 millionklubben i Danmark, og husk at dit medlemsskab ikke bare støtter en god sag, men også giver adgang til rabatter på vores arrangementer og andet:

Hvis du fornyer dit medlemsskab for 2016 og indsætter 200 kr. på Kontonummer: 9570-11567622, kvitterer vi med 15% rabat på en behandling på Kosmetologskolen i januar, februar og marts 2016. Booking skal ske på www.kosmetologskolen.dk: gå ind på on-line booking. Ved booking skal i feltet ”Bemærkninger” skrives “1,6-klubben.”

Tak for et godt år. Vi glæder os til styrke vores forening og dens budskaber i 2016.